بیچاره

بیچاره!

 

 

چند روز پیش تو خیابان قدم می زدم . از کنارم رد شد . با شلوارو پیراهن و کفشی سفید . با خودم گفتم نگاه کن انسان ها در دو سوی دنیا چقدر به هم شباهت دارند . اینهمه شباهت واقعا معرکه است. از دهنم پرید و گفتم :بیچاره!

پیرمرد برگشت و گفت :بله !

با اصغر بیچاره کمی قدم زدیم . باورم نمی شد اینجا پانزده هزار کیلومتر دور از شهر و دیارمان ،با بیچاره قدم زدن و گپ و گفت درباره عکس و عکاسی.

من و بیچاره فعلا هر دو بیچاره !

 

 ****

توضیح بیشتر

اصغر بیچاره (زادهٔ ۲۲ خرداد ۱۳۰۶ در تهران) عکاس، بازیگر و کارگردان ایرانی است. او قدیمی‌ترین عکاس سینمای ایران است و از او با عوان پدر عکاسی نوین ایران یاد می‌شود. بیچاره در حال حاضر بزرگترین آرشیو عکس ایران را در اختیار دارد.

/ 9 نظر / 4 بازدید
مژده

چرا بیچاره آقای حسنی؟

بهزاد ریاضی

کلاهش هم سفید است، البته اگر همین کلاه سرش بوده باشد!

محمد .ر . حکمی

سلام و درود من و بیچاره و فرزاد فعلا هر سه بیچاره ! چی بگم برادر از این اوضاع !؟ یه سری بزنید . همین

مسعود

تمام نوشته هاتونو چند روزیه که وبلاگتونو پیدا کردم می خونم حس خاصی داره که الان نمی تونم بگم پستی که از گورستان پرلاشز سر مزار کایا گذاشته بودین بی نظیر بود خوشحالم که گاه و بی گاه هایت را پبدا کردم

فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 1481639085

سکوت بهترین حرف هست خوب بور.......... [تایید]

سکوت بهترین حرف هست خوب بور.......... [تایید]