عروس ایرانی

عروس ایرانی

 

مدت ها بود که می خواستم در باره این ازدواج های اخیر ایرانی مطلبی بنویسم و هی دست دست می کردم .بی خیال اون مطلب خیلی خیلی جدی و جالب شدم و حالا  مطلب خیلی ساده است . اخیرا ازدواج های جالب توجهی بین دو کشور دوست یعنی ایران و ترکیه صورت گرفته است .

دو تا گل پسر ایرونی دو تا دختر خانوم ترک رو گرفتند . یعنی دو تا دختر ترک شدن عروس ایرانی که در نوع خودش جالب توجه و اگر نه بی نظیر که در این چند سال اخیر نسبتا کم نظیره . البته ازدواج های این جوری تو ایرانی های مقیم ترکیه زیاد داریم ولی بین افراد معروف نداشتیم .

اولی آقاپسر پروین خانوم احمدی نژاد هست که همین چند وقت پیش با دختر یک ناشر ترک ازدواج کرد و از قضا با این خانوم تو ایران آشنا شده بودند . اونورشان مدیر کل خانه انتشارات "اهل بیت" به رسانه های ترکیه ای اطلاع داد که دختر وی و خواهر زاده رییس جمهور ایران در سال 2008 در تهران با یکدیگر آشنا شدند زمانی که معصومه در آنجا مشغول تحصیل بوده است.

پسر پروین احمدی نژاد و همسر ترکش

اما بشنوید از ازدواج دوم که خیلی جالب توجه و پرماجرتر است . عروس این بار کسی است که تقریبا همه می شناسند . خو.اننده موسیقی پاپ و کلاسیک ترکیه سرکار خانوم ابرو گوندش . خواننده سی و چند ساله (دقیقش رو نگم یا بگم ؟! شما رو بین شش و هفت حساب کن ) ابرو گوندش که بالاخره در سال 2010 با رضا ضراب تاجر ثروتمند تبریزی مقیم استانبول ودوست پسر ایرانی اش که از سال 2009 با او آشنا شده بود ازدواج کرد. این ازدواج طی یک مراسم پنهانی و تنها با حضور نزدیکان .

ابرو گوندش درجمع خانواده همسرش در گوهردشت کرج

در استانبول صورت گرفت .ظاهرا بنا به گفته های حاج آقا ضراب بزرگ مخالف این ازدواج بوده و بعد با موافقت و اضرار مادرخانوم آقا رضا بالاخره این وصلت با سفر خانواده داماد از تبریز به استابنول یه جواریی سر می گیره .

 ابرو گوندش در این مدت طولانی که با رضا ضراب بود بالاخره درباره این رابطه صحبت کرد  و خبر ازدواجش با رضا ضراب را شرح داد و گفت من با رضا ضراب یک ساله که هستم و همچنین در بین خانواده مان به رسمیت

ازدواج کردیم و از کسانی که در کنار ما بودند تشکر میکنم . طبق گفته های ابرو او چند هفته پیش بصورت علنی عقد کرده و در روز کنسرتش این خبر را به خبرنگاران اعلام کرده و گفته شاهدین ازدواجشان خانواده شان بوده اند.

عکس هایی که شما تو این صفحه می بینید مربوط به  حضور ابرو در ایران است .ابرو طی سفر چند روز اخیر که به دور از چشم رسانه ها صورت گرفته فعلا در گوهردشت کرج منزل خواهرآقا داماد یعنی رضا ضراب ساکن شده است .

ابرو گوندش با حجاب در رستورانی در تهران

تعبیر و تفسیر درباره این دو ازدواج اتفاقا همزمان را می گذارم به عهده شما ولی جالب اینکه در هر دو مورد دختر گرفتیم از ترکیه و عروس آوردیم به خونه .

این شاید یه مقداری نگران کنه دخترهای ایرانی رو . این اس ام اس لوس رو که چند وقت پیش رو موبایل همه اومد رو که یادتون هست .می گفت دختر چینی بدون مهریه و شیربهاو با قابلیت آشپزی و خانه داری و پخت و پز و بدون کوچکترین اعتراض .

این تیکه آخرش طنز بود و البته لوس و بی مزه . بگذریم .

«چی داشتم می گفتم .بنویس !»

 

/ 41 نظر / 60 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پسری از دیار ستارخان

یاشاسین آذربایجان اوغلانلاری

پسری از دیار باقر خان

خاک بر سر ایرانیها پس مانده ترکها براشون خوبه ابرو هزاران شوهر داشته اونم تو ترکیه با اون وضع چقدر تو عکسها زشت افتاده

احسان

چه قدر ادم های سخیفی هستند نظر دهده های این پست کجا دختر ایرانی با حیاست؟ !!! پشت چادر و دم دانشگاه ومدرسه فقط باید دیدشون!!!

فانی

این که روسری سرشه ابرو نیست یعنی نفهمیدید؟ این کجا شبیه ابرو هست؟

سیروان

فکر نکنم این ابرو باشه فکر کنم این چشمش باشه . چرا اینقدر دروغ میگین من خودم کرده ترکیه ام

مهدیه

ببخشید این مطالب رو واقعا آقای فرزاد حسنی مینویسه به وبم بیاین

مهری

دوستت دارم ابرو.[گل][گل][گل][گل]

مهری

دوستت دارم ابرو.[گل][گل][گل][گل]

سلام یه سوال دارم چرا رضا خودش رو آذری معرفی میکنه ترکیه ایها نمیدونن رضا ایرانیه فکر میکنن اهل کشور آذربایجانه

دانیال

* سلام . چرا بعضی نظردهندگان گفتن که نباید ابرو رو می گرفت و این همه با حجاب ! درسته حجاب واجب هست اما خیلی با حجابها اخلاق ندارن و همسر و مادر خوبی نمی شن ! اصالت شوهرش به تبریز بر می گرده و این چیزها لابد براش مهمه. شاید شوهر قبلی ابرو خودش مشکل دار بوده ! در ضمن خواهر من در شمال کرج منطقه رجایی شهر ( گوهر دشت زمان شاه ) منزل داره و ابرو رو در رستوران دیده و می گفت خیلی با اخلاق و مهربونه. امیدوارم همین خوش قلبیش منجر به هدایتش بشه و حجابش بهتر بشه ...