اینجا یک نفر هنوز هم نفس می کشد ...

اینجا یک نفر هنوز هم نفس می کشد ...

 

(1)

نازنین سلام!

با لبخندی شیرین و نگاهی کج، آنکسی را که در پرلاشز خفته نگاه می کنی و من تو را که اینچنین بزرگ شده ای !

من پرندگانی مثل تو را خوب می شناسم !

کم پیش می آید جایی آرام بنشینند ...

کاش صدایی بودم روی تصویرت که آرام و شمرده می خواند :«در زندگی زخم هایی هست که مثل خوره روح آدم را آهسته در انزوا می خورد و می تراشد. این دردها را نمی شود به کسی اظهار کرد چون عموما عادت دارند این درددهای باور نکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمرند  و اگر کسی بگوید یا بنویسد مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند آنرا با لبخند شکاک و تمسخرامیز تلقی بکنند .»

راستی راستی که ژست نیست ...از معدود دفعاتی است که خودِ خودت را بی تعارف و بی تکلف و بی حضورت خوب دیدم . باید برای  دست مریزاد گفتن بر شانه های این عکاس ضربه زد ....خوب افتاده ای !....خوب انداخته پدرسوخته !

نوشتم چون یقین دارم نمی خوانیش ...هیچوقت .......

 

 

(2)

فرزاد فرومند زنگ زده ،میگه صدات چرا گرفته .بهش می گم آره یه خورده دچار دپریشن شدم .کم کم داره عمیق میشه .خودمم دارم حس می کنم ......آخر تماس میگه :مواظب خودت باش . میگم :سعی می کنم . باید تا اخر کار دووم بیارم .

می گه :می فهمم حالتو .خداحافظ

 

(3)

دم در منو دید.از ماشین پیاده شد . سلامی کرد و سال نو رو تبریک گفت و ادامه داد:«آخشام اوستو بیرباش بیزه ورجنان .بیزده بردا تچیخ .اوتوراخ ارخین بیردانیشاخ . بیلیرم آخشام جژ جلسن اوئه .»

فارسی بهش می گم :«پسر خوب من خیلی وقت ها اصلا از خونه بیرون نمی رم که بخوام دیروقت بیرون بیام .»

لبخندی میزنه و میگه :پس جزلیرم ها!

می خندم و می گم:جوزوم اوستی .یاخچی !

 

(4)

آخ شهرزاد من تو کجایی ؟ تو قول داده بودی ...امشب شب هزار و یکم است ...نه داستانی دارم و نه کسی که مقتولم باشد ....فکر می کنم دیگر عرضه هیچ قتلی را ندارم .باید بازنشسته شوم !

 

(5)

همه از مسافرت عید برگشتند خونشون تو کی میای ..حوصلم سررفت ...می خوام ببینمت .دیدنت حالمو خوب می کنه .روبراه میشم ...با تو از خیام بیشتر خوشم میاد !

 

(6)

شب ها هات چاکلت مخصوص دست ساز خودم رو می خورم با غصه .هردوتاش تلخند و زیبا !

 

 

(7)

مرسی سحر .از لطفت .از تشویق هات و از احوالپرسیت .زنگ زدم رفت رو پیغام گیر مثل تماسی که تو گرفته بودی ....فعلا گویا پیغام های ضبط شده از من و تو قویترند!

 

 

 

/ 13 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فریده

زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد

زهرا

چه صادقانه و بی تکلفی .[قلب] همه چی آروم شد؟[لبخند]آقای فرومند راست گفتند .مواظب باشید یه حس غریبی تو نوشته هاتونه.

بانو

در کنار خوردن غصه ها که گهگاه بسیار شیرینند دیدن فیلم هیچ را هم توصیه میکنم راستی جوابی برای کامنت قبلی در پست قبلی ندادید ؟

زهرا

آنگاه که زمانه پیله ای میشود برای تن عاشقی جهان به پرواز یک پروانه باور دارد.[گل]

اه اه .. ادم دپسرده میشه میخونه [اوغ]

1- غصه ی تلخ یا تلخی غصه؟[سوال] 2-همیشه بگو I can [سبز] ( توصیه های آن ور جوبی) 3-Language goldsmith ( زبان زرگری)[نیشخند] 4- 1001 شب روت کار کرد، امشب باید خودتو نشون بدی و شهرزادت رو ناامید نکنی که میگن آریایی ها باهوش اند.[خرخون] 5- اگه دوستی نیومد سراغت تو برو دیدنش( جد بزرگ رضا صباحی- خاته سبز)[گل] 6- تا کی باید صدا و سیما کله پا شدن مردم توی گل و خوردن سر یه بچه به لبه یه میز شیشیه ای و ... رو به اسم اوقات خنده دار به خورد ما ملت بد بخت بده؟ مگه دیدن این که یکی افتاده و بدنش درد گرفته خنده داره؟ [عصبانی][ساکت][وحشتناک][وحشتناک] 7- هوش مصنوعی آمیزاد رو قال می گذارد. این همه شاهد از غیب[خرخون]

آذر

باران که می بارد تو می آیی باران گل باران نیلوفر باران مهر و آب و آیینه باران شعر و شبنم و شبدر اینقدر قشنگ بودن که ..... حس خیلی خوبی دادی می تونم نوشته های خودمو هم براتون بنویسم..... آخه غم نوشته هامون مثل همه

زهرا

اگرچه شمعی و از سوختن نپرهیزی نبینمت که غریبانه اشک میریزی هنوز غصه خودرا به خنده پنهان کن بخند!گرچه به لبخند تو هم غم انگیزی خزان کجا تو کجا،تک درخت من! باید که برگ ریخته بر شاخه ها بیاویزی درخت ،فصل خزان هم درخت میماند تو «پیش فصل »بهاری نه اینکه پاییزی تو را خدا به زمین هدیه داده ،چون باران که آسمان و زمین را به هم بیامیزی خدا دلش نمی آمد که از تو جان گیرد و گر نه از دگران کم نداشتی چیزی از کتاب گریه های امپراطور .فاضل نظری. تقدیم به شما. بهاری بمانید.[گل] .

یک ریشه که شادی وغم رو با هم داشت مثل پیچک به ما پیچیده دلیل وجود غم هارو باید در شادی ها جستجو می کردیم جایی که شادی حضور داشت بی شک جایگاه غم بود یکی شدن شادی وغم زیبا بود وشگفت انگیز وجدایی شون ناممکن خوب شد که غم ها ازبین نرفتند تا شادی...

دایان

نانوا هم جوش شیرین می زند بیچاره فرهاد