آگهی

*******لطفا این مطلب را کامل بخوانید *****
********آگهی ************
 

قابل توجه دوستان ساکن کالیفرنیای جنوبی و شمالی
1-اگر دوست دارید زندگینامه تان را در قالب کتاب منتشر کنید، می توانم به شما کمک کنم.
2-اگر زندگی تلخی دارید در کتاب آنچنان زندگی شیرینی را برایتان مهیا کنم که از لحظه انتشار کتاب به بعد فکر کنید از گذشته چنین زندگی داشته اید .
3- اگر در زندگی خودتان عصبی و عبوس بوده اید، یک زندگی سرشار از شوخی و خنده و با فانتزی های بامزه برایتان می سازم .
4-اگر خانواده ندارید یا خانواده تان پاشیده ،متصلش می کنم و برایتان خانواده دست و پا می کنم که آرام و قرار داشته باشد.
5-اگر همسرتان به شما خیانت کرده و سعی کرده در فضای آزاد اینجا روشنفکری را آنگونه که -دوست دارد تفسیر کند ،او را با وفا و متعهد می کنم.
6-اگر به همسرتان خیانت کرده اید ،در کتاب راه توبه را برایتان باز می کنم تا با خیال راحت این بار وفادارانه به آغوش خانواده بازگردید.
7-اگر منتظرید فرشته یا شاهزاده ای از ایران برسد و خوشبختتان کند،ترتیبی می دهم در اسرع وقت ویزایش ناخودآگاه جور شود و بیاید تا خوشبخت شوید.
8-اگر از کار در فروشگاه و صندوق داری و رستوران و ساعتی هشت دلار خسته شده اید و رویتان نمی شود به دوستان در ایران بگویید و هی مرتب و الکی اظهار رضایت می کنید ،جورش می کنم .ترتیبی می دهم در یک آفیس شیک با حقوق بالای 6 هزار دلار استخدام شوید و به شدت از کارتان راضی باشید .
9-اگر دوست دارید به لاس وگاس بروید ولی پول باخت ندارید ،هم پولش را چور می کنم و هم یک آپارتمان دو خوابه در یک کاندوی خوب تو لاس وگاس با شرایط خوب برایتان می خرم تا بروید و هی ببازید و عکس بگیرید و نشان دهید که خوشحالید.
10-اگر لباس کاستوم برای هالوین ندارید از لباس های خودم به شما می دهم بپوشید خودش برای خودش کاستومی است .پول هم نمی خواهد چون سر هزینه کتاب قبلا حساب کرده اید.
11-اگر ورشکستگی اعلام کرده اید ترتیبی می دهم که پول هایی را از کردیتان بیرون کشیده باشید و به ایران انتقال داده باشید و پول ها در کار ساختمان سازی افتاده باشد .
12-اگر خانه تان را به خاطر فورکلوژ از دست داده اید زمان را برایتان برمی گردانم به قبل 2006 که باز هم بریزید و بپاشید و باز هی وام بگیرید .
13-اگر به کردیتان بدهکار هستید ترتیبی می دهم که کردیت آمریکن اکسپرس آن لیمیتد بگیرید و هی خرج کنید .
14-اگر از مارک لویی ویتان خوشتان می آید ترتیبی می دهم که مارک لویی ویتان هم از شما خوشش بیاید.
15-اگر دروغگو هستید کاری می کنم به شدت راستگو شوید .
16-اگر تنها هستید ،دور و برتان را شلوغ می کنم .
17-اگر سخت کوش هستید کمی زمان استراخت و تفریحتان را بیشتر می کنم.
18-اگر پولدوست هستید کمی از حرص و طمعتان می کاهم.
19-اگر در کار خیر مشارکت ندارید ،خیرتان می کنم..
20-اگر در کار خیر برای کاستن از مالیات مشارکت دارید ، کاری می کنم مالیات بپردازید .
21-اگر تا به حال به هموطنی کمک نکرده اید ،کاری می کنم مرتب کمک کنید .
22-اگر با درد و رنج قدم به خاک اینجا گذاشته اید و فکر می کنید همه باید درد و رنجی مشابه شما را تحمل کنند ،این فکر را از ذهنتان به صورت عملی پاک می کنم.
23-اگر ندارید که بنز و بی ام دبلیو بگیرید و در محافل نشان بدهید ،برایتان آخرین مدلش را نه به صورت لیز که به صورت پرداخت نقدی فراهم می کنم.
24-اگر زبان فارسی یادتان رفته ،زبان فارسی را روشن و شمرده به یادتان می آورم جوری که در دعواهای بعد از این فحش های اصیل و فراموش شده تهرانی هم یادتان باشد برای استفاده و احتباطا.
25-اگر وطن را میس می کنید،می برمتان به پل تجربش تا بلال بخورید و عرق بزنید و دوباره برگردید همینجا توی شهر فرشته ها زندگی کنید .
26-اگر حسود هستید ،دلتان را دریایی می کنم.
27-اگر به خاطر زیاد دانستن زبان انگلیسی زبان فارسی را با لهجه حرف می زنید ،لهجه را شدیدا تعمیر و تعویض می کنم.
28-اگر اهل سیاست باشید کاری می کنم از شنیدن کلمه سیاست حالتان به هم بخورد . لس آنجلس رو چه به این حرف ها !
29-اگر حس می کنید بی وطن هستید ،وطن دارتان می کنم .
30-اگر فارسی بلد نیستید تایپ کنید کاری نداردروی کیبوردتان زبان فارسی نصب می کنم و یک برچسب فارسی هم می گیرم روی کیبورد نصب می کنم . به کتاب هم ربطی ندارد.
ا31-گر درد دارید زندگی بی درد را برایتان می نویسم .
اگر ...
در کتابتان هر آنچه بخواهید را میسر و ممکن می کنم . این هنر من نیست ،معجزه نوشتن است با مدد گرفتن از خیال و خیال هم لزوما بد نیست . با غرق شدن در دنیای خیال می توانی راحت و بی دردسر به هر آنچه می خواهی برسی و کتابی که من می نویسم به خواننده ها و دوستانتان ثابت می کند که خیال در زندگی واقعی شما پا گذاشته و آنقدر جای پایش محکم شده که تبدیل به واقعیت انکارناپذیر شده .
دوستان روی پیشنهاد من فکر کنید و در صورت لزوم با من تماس بگیرید .
/ 4 نظر / 8 بازدید
گیس بریده

سلام این اگهیه یا عصای جادویی...الان غرق حسرت شدم که فقط مخصوص کالیفرنیاس..میگم نمیشه یه بند بهش اضافه کرد اگر در تهران هستید کاری میکنم سریع به کالیفرنیا منتقل شوید ....[چشمک]

بنفشه

یک گزارش جامعه شناسی مختصر و مفید .جالب بود

پرناز

سلام . ایده ی فوق العاده ای بود...

marya

سلام خسته نباشید بیشتر مطالب وبتان را خواندم بسیار عالی و مفید بود برایتان سربلندی سلامتی و توفیق بیشتر را آرزومندم