من نیز دچارم

من نیز دچارم
 

یکی از معدود اشتراکات فرزاد حسنی و فرزاد حسنی:"من در زندگی‌ام یک کابوس می‌بینم که هنوز هم ادامه دارد البته هیچ ربطی هم به عذاب وجدان ندارد. خیلی وقت‌ها در خواب کابوس می‌بینم که یکی از امتحان‌های دوره دانشگاهم باقی مانده و من فراموش کرده‌ام بگذرانمش و به همین دلیل نمی‌توانم مدرکم را بگیرم. این کابوس من است و هنوز در این سن و سال با آن از خواب می‌پرم."
                                                 -از گفتگوی فرزادحسنی با مجله زندگی ایده آل-

 
/ 3 نظر / 4 بازدید
شادان

با سلام وعرض احترام ، این خواب تشابه زیادی داره با خواب های من.. بارها و بارها خواب دیدم که چند واحد از درسهام پاس نشده و حتی گاهی هم زمانی که برای دادن امتحان به دانشگاه مراجعه می کنم دیر به سر جلسه امتحان می رسم.. این روند ادامه داشت تا با دوستی آشنا شدم که با معرفی چند کتاب باعث شد بتونم خواب هامو کنترل کنم.. جالبه که گاهی در خواب متوجه می شم که دارم خواب می بینم و به اختیار می تونم بعضی مارهارو به صورت ارادی کنترل کنم.. این گونه خوابهایی که شما می بینید نشانگر اینه که کارهایی از قبل هست که انجام نشده و ناخودآگاه شما با دیدن این خواب داره این اختار رو میده که بیاد بیارید کاری رو که نا تموم مونده.. موفق باشید.

مهدیه

چه جالب! عکس 2تا فرزاد حسنی!!! نظر شادان عزیز هم جالب بود! منم این مشکل را دارم! کاش اسم کتابهایی رو که دوستتون بهتون معرفی میکرد به ما هم میگفتید!

سبا

دچار یعنی عاشق