درباره خبر ازدواج فرزاد

درباره خبر ازدواج فرزاد

 
برخی از اخبار تایید نشده حکایت از افتادن فرزاد جان در کوزه می کند....افتادن در دام بلا-آزاده خانوم -را می گویم.....باید منتظر تایید خبر از طرف خود فرزاد حسنی باشم .شاید زنگی به تهران بزنم ببینم خودش چی میگه .به این روزنامه تماشا زیاد اعتماد ندارم .
عجیبه یه مقداری با شناختی که از فرزاد دارم جه شود اگر حقیقت داشته باشد :فرزاد حسنی و آزاده نامداری!!!!!!!!!!!!!
*********************************
اینم یه اظهار نظر جالب از آزاده درباره شوهر آینده اش که قبلا گفته بود:"من یک خودخواهی دارم. برای من مهم نیست که یک نفر چقدر دوستم دارم. برای من مهم این است که خودم چقدر کسی را دوست دارم. اصلا حاضر نیستم این امتیاز را به کسی بدهم که کنارش باشم چون او مرا دوست دارد و از اینکه با کسی است که دوستش دارد، لذت ببرد اما من نصف او لذت ببرم...."
------------------------------------
نکته:تاریخ بدجوری تکرار می شود و کوزه برای همه انگاری جای کافی دارد!!!
/ 12 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد صادق افشاری

سلام جناب حسنی. یک خواننده همیشگی اما خاموش!!! واقعا وبلاگ شما را دوست دارم. راستش حدود یک سال پیش وقتی برای اولین بار وبلاگ شما را دیدم فکر کردم که این وبلاگ برای فرزاد حسنی مجری است! از اون جایی که ایشان همیشه جز الگوهای کاری آیندهم بودن زود وب را باز کردم. باز کردن وب همانا و ماندگار شدن هم همانا!!! با اجازه شما وبلاگ شما رو در وبلاگ خودم لینک کردم و همیشه سر میزنم به اینجا. با دیدن خبر ازدواج فرزاد حسنی و آزاده نامداری خیلی تعجب کردم!!! اول کمی خبرگزاری ها را چک کردم اما همشان به نقل از روزنامه تماشا مطلب نوشته بودن! چون شما هم گفتید که زیاد به این روزنامه اعتماد ندارید من نوشتن پستی در باره ازدواج فرزاد حسنی را گذاشتم برای زمانی که این خبر به تعید خود فرزاد عزیز برسد. خوشحال میشم نظرات شما را هم در وبلاگم ببینم. حتما یک سری به من هم بزنید. راستیبه محض این که خبر جدیدی به دست آوردید که میشد به آن اعتماد کرد به من هم خبر بدهید. موفق باشید.

عکس - موزیک

با سلام.... 1- دانلود آهنگهای جدید با لینک مستقیم و ... 2 - مشاهده عکسهای با کیفیت

saiide

سلام . جون دبه لب شدیم چرا این خبر تایید یا تکذیب نمیشه خیالمون راحت شه.جالبه که فرزاد اهل فوتبال نیست برعکس خانم نامدارای خیلی فوتبالیه چطور میخوان باهم کنار بیان؟

م.م

میان ماه من و ماه گردون فاصله از زمین تا آسمان است. این اقای فرزاد حسنی مجری تلویزیون وهمکار خانم ازاده نامداری است نه اقای حسنی نویسنده وخبرنگار.. عروسی اونها مبارک باشه واقای حسنی نویسنده هم انشالله روزی همزبان وهمدلی در زندگی انتخاب نمایند

رعنا

و.وئو. و

رعنا

و.وئو. و

maryam davoodi

خیلی به هم میاین.خوش بخت بشین[قلب]

مستانه

امشب خیلی اتفاقی و زمانی که در حال جستجوی یک اسم دیکه تو اینترنت بودم هم نام شما همون فرزاد وبلاگتونو بازکردم ، شاید خواننده ثابت نباشم اما خوشحالم که سر زدم اینجا ، موید باشید من همکار اون دو تام صحت خبرشو تایید میکنم

کریم ادیب

تبریک من را هم بپذیرید امیدوارم شاد و سلامت باشید.

خوشنود

سلام....تبریک...وب جالبی دارید....موفق باشید