فرزاد حسنی فعلا زنده است!

فرزاد حسنی فعلا زنده است!

ضعیفیم و کمی تا قسمتی بی تحمل  وقتی درد هجوم می آورد .تعارف که نداریم . همه ما اینگونه ایم یا حداقل بیشترمان .

 مثلا همین هفته پیش دوشنبه که یکهویی نمی دانم این" درد "سر و کله اش از کجا پیدا شد و زد به پهلوها و کاری کرد کارستان ....پنج ساعتی از درد به خود می پیچیدم و جالب تر آنکه ناچار بودم همزمان بدون اینکه آرام و قرار داشته باشم بدوم .

پارادوکس جالبی بود نفس نفس زدن های آدمی در عین درد کشیدن ...مثل خری که سنگ آسیاب را در یک دور تسلسل باطل می چرخاند .

 دکتر اورولوژ معتقد است سنگ کلیه از درد زایمان فراتر و اسفناک تر است و جالب آنکه در این پنج ساعت سه و نیم کیلو وزن کم کردم !

و من بعد از دو روز بارداری بالاخره فرزندِ مضرسی و تند و تیز کلسیمی بزرگم را با کمک تنی چند از پزشکان حاذق با هزار سلام و صلوات و در اتاق عمل زاییدم و بعد از این به هیچکس در مورد نداشتن ورثه جوابگو نیستم .

خدایا شکرت! ...برای لذت ،برای درد و برای حکمت ....

من هنوز نفس می کشم و هنوز هستم ،بی درد یا به قولی تا درد بعدی که لابد دیر یا زود فرا خواهد رسید ....غریبه نیست با ما دردِ روزگار و کم پیش می آید تنهایم بگذارد ....رفیق تام و تمام و کامل است ....از همه دوستان و عزیزان در داخل و خارج از کشور و اقصی نقاط جهان که جویای حال و احوال بودند صمیمانه سپاسگزارم ....فرزاد حسنی فعلا زنده است !

/ 19 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرستو

ایشالا زودتر خوب بشید.

دانشجو

بلا به دور! و قدم نورسیده مبارک! خیلی جالب توصیف کردین! خنده ای تلخ بر لبانم نشست چون خاطره ایی تلخ و مشابه از یکی از عزیزانم را به یادم آورد! وحشتناک بود وقتی تو خونه خودش سنگشو دفع کرد (یا به قول شما زایمان کرد)! تو این دورو زمونه سلامتی نعمت خیلی خیلی خیلی بزرگیه! ایشالا همیشه زنده و پاینده باشید!

سعیدمرادی

سلام خواندمت درودبرشما با2شعربه روزم ازحسین منزوی و سعیدمرادی دوس دارم بخونیدوراجع به هر2تاش نظربدین درضمن میخواستم بدونم باتبادل لینک موافقید؟ مرسی

شب تاب

[ناراحت] یه عالمه ناراحت شدم..دعا می کنم زود خوب بشی..اگه خدا دعا هامو بشنوه

عیسی

سلام دوست عزیز[گل] با چند تا کاریکلماتور به روزم،با نظرتون به من یاری برسونید.

شهلا

سلام. خدا بد نده ایشاا... زود زود خوب بشی دیگه هم از این دردها نداشته باشی. توصیف قشنگی از این درد داشتی. اما می دونی که همین دردها هم نعمت خدا هستند. اگه این دردها نباشن آدما پخته و پخته تر نمی شن امیدوارم که دیگه هیچ وقت درد جسمانی نداشته باشی.

مهدی

سلام خدا بد نده دعا میکنم همیشه خوب باشی از پگاه خبر جدید داری برام میل کن ممندت

ریحانه

سلام خب تا شما اقایون یه کم بیشتر قدر مادرهارو بدونید

ati

به به....به سلامتی..بابا قدم نو رسیده مبارک!!!نگفتی دختره یا پسر؟؟؟ ایشالله دیگه درد نکشی و زودتر خوب شی...ایران هنوز بهت احتیاج داره.....

فاطمه بیدی

خوشحالم که زنده اید