حس و حال بنجامین باتن بودن !

حس و حال بنجامین باتن بودن

Sometimes, life plays with you. Sometimes you're playing with life. Life does not always joking with you. Sometimes in life you're joking.
For the fun of life, I decided to walk back. When I decided to live like "Benjamin Button". Maybe go back to the past, a sense of fun. Always afraid of returning to the past, but never scared of experimenting !
                         
         -FARZAD HASSANI/OCT2013-

*
*
*

گاهی مواقع، زندگی با تو بازی می کند . گاهی اوقات هم تو با زندگی بازی می کنی. زندگی همیشه نمی تواند با تو شوخی کند.گاهی وقت ها تو با زندگی شوخی می کنی. برای شوخی با زندگی، تصمیم گرفتم راه رفته را برگردم.
تصمیم گرفتم زمانی مثل "بنجامین باتن" زندگی کنم.شاید برگشتن به گذشته، حس جالبی باشد. همیشه از برگشتن به گذشته می ترسیدم اما هیچ وقت از تجربه کردن نترسیدم!
                                                                                                       -فرزاد حسنی /آبان 92-
/ 7 نظر / 7 بازدید
نازنين

چند سال پيش منم تصميم گرفتم اين كارو بكنم ... هنوز ادامه داره و پشيمون نشدم.

آذر

بسیار زیبا ..[گل] من هم خیلی زندگی بنجامین رو دوست دارم..ای کاش انتخاب با من بود..اونوقت تجربه اش میکردم. موفق باشی.

آذر

بسیار زیبا ..[گل] من هم خیلی زندگی بنجامین رو دوست دارم..ای کاش انتخاب با من بود..اونوقت تجربه اش میکردم. موفق باشی.

بنفشه

حس بنجامین باتنی را تحسین میکنم به شرط اینکه خاطره ها را دست چین نکنیم !

آرش

احسنت حس ترس

پروانه

سلام وبلاگتون خیلی زیباوست و نوسینده خوبی هستید،جسارت به شما نباشد ولی به گمانم اگرdoes notآمد پس نوشته رسمی می شود، و به جای استفاده از you're playing که غیر رسمی است از you areباید استفاده کرد،و همچنین چون dose not آمد از فعل های رسمی استفاده شود نوشته جان می گیرد،البته مفهوم به درستی رسانده شد و در word به اشتباه FARZAD HASSANI را درست می پذیرد ولی به گمانم درستش این است که فقطFوHرا با حروف بزرگ بنویسی .البته به گمانم از این جنس کارها خوبه(((:ب

نازی

سلام جالب بود[گل]